FAQs

Frequently Asked Questions


- Sadece Kanatçı Mustafa'ya ait online kanallar aracılığıyla üye girişi yaparak sipariş verdiğinde hediyelerden faydalanabilirsin.
- Kanat Ye-Kazan programı Kanatçı Mustafa’nın sadakat programıdır. Bu programda üyeler Kanatçı Mustafa'dan yemek siparişi verdikçe daha çok kazanırlar.
- Ekstra bir form doldurmana gerek yok, internet kanallarımızdan* herhangi birine kayıtlıysan, Kanat Ye-Kazan programına da üye olmuş sayılırsın.*İnternet kanallarımız: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (IOS ve Android), web sitemiz.
- Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği Kanatçı Mustafa’nın kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.
Toplantıda, okulda, evde, otobüste ya da önemli bir iş üstünde çalışırken zamanınız yoksa, “Şimdi siparişleri kim oluşturacak, kim sipariş verecek” dediğiniz anlar var ya, o anları unutabilirsiniz. Kanatçı Mustafa'da lezzete ulaşmak artık çok ama çok basit! Nasıl mı?.. ‘’Tek Tıkla Sipariş’’le. Kanatçı Mustafa'nın en sevdiğiniz lezzetlerini kanatcimustafa.com ya da mobil uygulamasından Tek Tık Sipariş butonu olarak kaydedip gelecekteki siparişlerinizi tek tık’la verebilirsiniz. Böylece yoğun olduğunuz anlarda, favori siparişlerinizi Tek Tıkla Sipariş ile verebilir, işinizi gücünüzü bölmezsiniz!
Temassız Teslimat'ta Lezzet Elçilerimiz siparişini senin belirttiğin şekilde adresine bırakır. Kapına asabilir, kapına bırakabilir ya da bizden talep edeceğin şekilde teslimatı yapabiliriz. Böylece hem senin hem de Lezzet Elçimizin hijyen alanına saygı duyarak, Dünya Sağlık Örgütü'nün ve Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı uyarılar çerçevesinde önlemlerimizi alıyoruz.

Kanatçı Mustafa'dan, Kanat tutkunlarını yedikçe kazandıran program: KANATYEKAZAN!

Bunun için yapman gereken tek şey kanatcimustafa.com'dan ya da Kanatçı Mustafa mobil uygulamasından üyelik oluşturman ve siparişlerini bu iki platform üzerinden vermen. Her online siparişinde, 5 online siparişin tamamladıktan sonra hediye hakkın 48 saat içinde hesabına tanımlanacak

*Adrese teslim siparişlerde geçerlidir