Franchise

FRANCHISE

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Kanatçı Mustafa’ya harcayabilecek konumda olmak, Kanatçı Mustafa için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Franchise Verme Süreci

Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Kanatçı Mustafa tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Kanatçı Mustafa tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Kanatçı Mustafa operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.

Türkiyede hiç bir şehirde bölgesel bayilik verilmemektedir. Her şehir için bayilik başvurusu almaktayız. Franchise koşullarımız hakkında görüşmek için aşağıdaki Franchise Başvuru Formu’nu doldurup bize ulaşabilirsiniz.