Karnın mı Acıktı? Hemen KanatciMustafa.com‘a Gir, Yemeğin Kapına Gelsin!

Foodie geri dön

Karnın mı Acıktı? Hemen KanatciMustafa.com‘a Gir, Yemeğin Kapına Gelsin!

Sipariş için doğru yerdesin Hemen sipariş ver, kapına gelsin! Kapıda Ödeme Kolaylığı.

Karnın mı Acıktı? Hemen KanatciMustafa.com‘a Gir, Siparişini Ver, Yemeğin Kapına Gelsin! 7/24 Canlı Hizmet. İzmir Online Yemek Siparişi. İndirimli Menüler. Canlı Müşteri Hizmeti. Kapıda Ödeme Seçeneği. Kampanya ve İndirimler. Kampanyalı Menüler.

Tavuğun en lezzetli yeri kanatlı bölümüdür. İncecik kemiğinin üzerindeki lezzetin etin üstünde harika bir deri katmanı bulunur, maharetli ustalarımız ve özel soslarımızla çıtır çıtır kızarmış o kanatları yerken mutluluk hormonlarını salgılayacaksınız.

Kanatçı Mustafa sizlere sunduğu tüm ürünlerde birinci sınıf kalite malzeme kullanmaktadır. Tavuk kanat ızgara ürününde kullandığımız tavuklar en iyi üreticilerden tedarik edilmekte ve organik et olmasına özen gösterilmektedir. Bu sayede yediğiniz yemekleri tıpkı evinizde yermişcesine güvenle tüketebilirsiniz. Ustalarımızın köz ateşinde pişirdiği kanatlar öncesinde özel bir sosta terbiye edilirler ve bu sayede tüm sertliğini kaybederler. İnce bir derisi olan kanatlar, ızgarada kızartılarak o derinin muazzam bir lezzet yakalaması sağlanır. Tavuk kanat ızgaranın müdavimlerini bile tatmin edecek kadar harika bir ürün ortaya çıkardık, en kısa zamanda tatmanız için sizi şubelerimize yada online yemek sipariş vermeye davet ediyoruz.

Artık Kanatçı Mustafa’nın tadına doyulmaz lezzetleri adrese teslim. En sevdiğiniz yemeklerini kaliteli servis hizmeti ile kapınıza getiriyor.

Foodie geri dön